صبح امروز با حضور استاندار بوشهر یک مجتمع آموزشی ورزشی و 2 مدرسه در شهرستان‌های تنگستان و دیر افتتاح شد.

یک مجتمع آموزشی ورزشی و 2 مدرسه در تنگستان و دیر افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری دو راه خبر ، صبح امروز با حضور احمد محمدی زاده استاندار بوشهر و دیگر مسؤولان استانی مجتمع آموزشی ورزشی حاج حسین دریایی در بندر عامری افتتاح شد.

ابراهیم مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر در آئین این افتتاح اظهار کرد: مجتمع آموزشی، ورزشی حاج حسین دریایی با ۶ کلاس درس و یک سالن ورزشی با زیربنای یک‌هزار و ۷۶۰ متر مربع و سه هزار و ۲۰۰ متر مربع محوطه سازی احداث شده است.

وی بیان کرد: اعتبار هزینه شده برای این مجتمع آموزشی بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال که با همت خیر نیک اندیش حسین دریایی در  بندر عامری از توابع شهرستان تنگستان احداث شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر افزود: با احداث این مجتمع خیرساز بیش از ۳۰۰ دانش آموز در دو نوبت صبح و بعدازظهر از این مجتمع نوساز از فضای مطلوب بهره مند خواهند شد و علاوه بر آن، سالن ورزشی آن نیز با توجه به همجواری دیگر مدارس می‌توانند از آن استفاده کنند.

افتتاح مدرسه خیرساز معصومه رواسی‌زاده

همچنین با حضور احمد محمدی زاده استاندار بوشهر مدرسه خیر ساز معصومه رواسی زاده در روستای کلات شهرستان تنگستان افتتاح شد.

ابراهیم مدیر کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان بوشهر در مراسم افتتاح این مدرسه گفت: این مدرسه به همت خیر نیک اندیش خانم معصومه رواسی زاده ‌با سه کلاس درس و ۲۴۵ مترمربع زیربنا و ۱۲۳۰ مترمربع محوطه سازی بنا شده است.
 

وی افزود: برای ساخت و تجهیز این مدرسه بیش از ۱۸ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که  همزمان با بازگشایی مدارس دانش آموزان این مدرسه نوساز از فضایی مطلوب بهره مند خواهند شد.

افتتاح مدرسه ۱۲کلاسه کوثر بردستان

علاوه بر این ظهر امروز در ادامه افتتاحیه پروژه‌های مدارس استان و همزمان با آخرین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس چهارمین مدرسه با حضور احمد محمدی زاده و مقامات استانی در شهر بردستان از شهرستان دیر به بهره برداری رسید.
 

مدرسه دخترانه کوثر با ۱۲ کلاس در زیربنای یک‌هزار و۶۹۳ متر مربع و محوطه سازی ۲هزار و ۵۱۴ متر مربع با مشارکت شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با اعتبار ۱۲۵میلیارد ریال احداث شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر در این آیین گفت: انتظار می‌رود با در اختیار قرار دادن این مدرسه به آموزش و پرورش شهرستان دیر حدود  ۴۰۰ دانش آموز همزمان با مهرماه از مدرسه نوسازی که احداث و فراهم شده استفاده کنند.

انتهای پیام

یک مجتمع آموزشی ورزشی و 2 مدرسه در تنگستان و دیر افتتاح شد

مدرسه ,افتتاح ,مجتمع ,مدارس ,بوشهر ,ورزشی ,این مدرسه ,مدارس استان ,مجتمع آموزشی ,نوسازی، توسعه ,متر مربع ,مدارس استان بوشهر ,تجهیز مدارس استان ,مدیرکل نوسازی، توسعه ,مجتمع آموزشی ورزشی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اتوبوس آبی شـــیــریــن زبــانــی هــا بسیج دانش آموزی شهید فهمیده منطقه شال رویای خیس جدیدترین اخبار بازی webestan حقوق| مدرسه وکالت و تجارت |School of Law & Business میرعماد faslruyesh 7-helli